RC1005F160CS
MFR.Part #
RC1005F160CS
JLCPCB Part #
C3945187
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS