RCS1005J100CS
MFR.Part #
RCS1005J100CS
JLCPCB Part #
C17350349
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS