DV331M025F105ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
DV331M025F105ETR
JLCPCB Part #
C461459
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 200mΩ@100kHz 25V 330uF 570mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS