HV101M035E077ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HV101M035E077ETR
JLCPCB Part #
C59934
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS