RC0603J3R3CS
MFR.Part #
RC0603J3R3CS
JLCPCB Part #
C4087230
Description
-55℃~+125℃ 3.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS