RC1608F123CS
MFR.Part #
RC1608F123CS
JLCPCB Part #
C4084987
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS