RC-MT08W820JT
MFR.Part #
RC-MT08W820JT
JLCPCB Part #
C44436798
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 8 82Ω ±100ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS