FHW0805UC1R8JGT
MFR.Part #
FHW0805UC1R8JGT
JLCPCB Part #
C317998
Description
1.8uH 140MHz 150mA 18@50MHz 3.8Ω ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS