RCS1608F8063CS
MFR.Part #
RCS1608F8063CS
JLCPCB Part #
C4081287
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS