ERJ-U03F12R4V
MFR.Part #
ERJ-U03F12R4V
JLCPCB Part #
C1859085
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS