RM10F3013CT
MFR.Part #
RM10F3013CT
JLCPCB Part #
C4072011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS