RC0603F112CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0603F112CS
JLCPCB Part #
C4061725
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS