RC0603F1182CS
MFR.Part #
RC0603F1182CS
JLCPCB Part #
C17318204
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS