73M3BR082F
MFR.Part #
73M3BR082F
JLCPCB Part #
C4061668
Description
3W 82mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2726 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS