73M3BR033F
MFR.Part #
73M3BR033F
JLCPCB Part #
C4347130
Description
33mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2726 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS