RC1608F153CS
MFR.Part #
RC1608F153CS
JLCPCB Part #
C4058319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS