RC0402F4751CS
MFR.Part #
RC0402F4751CS
JLCPCB Part #
C4050332
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS