RC0402F5R49CS
MFR.Part #
RC0402F5R49CS
JLCPCB Part #
C4046149
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS