RC0402F4320CS
MFR.Part #
RC0402F4320CS
JLCPCB Part #
C17486984
Description
-55℃~+125℃ 30mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS