0402WGF6341TCE
MFR.Part #
0402WGF6341TCE
JLCPCB Part #
C45013
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.34kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS