RM04F1021CT
MFR.Part #
RM04F1021CT
JLCPCB Part #
C4027706
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS