RM04J431CT
MFR.Part #
RM04J431CT
JLCPCB Part #
C4340414
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS