RN732ATTD2431D10
MFR.Part #
RN732ATTD2431D10
JLCPCB Part #
C4071024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS