RC1608J360CS
MFR.Part #
RC1608J360CS
JLCPCB Part #
C4004002
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS