RCS1005F1R27CS
MFR.Part #
RCS1005F1R27CS
JLCPCB Part #
C17406221
Description
-55℃~+155℃ 1.27Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS