RC0402F9R76CS
MFR.Part #
RC0402F9R76CS
JLCPCB Part #
C3995863
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS