RC1005F3242CS
MFR.Part #
RC1005F3242CS
JLCPCB Part #
C17352584
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS