RC0402J471CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J471CS
JLCPCB Part #
C3992989
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 470Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS