RC-02K330JT
MFR.Part #
RC-02K330JT
JLCPCB Part #
C453643
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS