RBF-06UR680FT
MFR.Part #
RBF-06UR680FT
JLCPCB Part #
C2840268
Description
250mW 680mΩ Current Sense Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS