RCS1608F10R5CS
MFR.Part #
RCS1608F10R5CS
JLCPCB Part #
C3984863
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS