RC2012F3094CS
MFR.Part #
RC2012F3094CS
JLCPCB Part #
C3980714
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS