VHF060303HQ5N6HT03
MFR.Part #
VHF060303HQ5N6HT03
JLCPCB Part #
C43218150
Description
14@500MHz 350mA 400mΩ 5.6nH 5GHz Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS