RC2012J2R7CS
MFR.Part #
RC2012J2R7CS
JLCPCB Part #
C3951924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS