RC1608F21R0CS
MFR.Part #
RC1608F21R0CS
JLCPCB Part #
C3951851
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS