RC1608F2261CS
MFR.Part #
RC1608F2261CS
JLCPCB Part #
C3948271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS