RC0402J4R3CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J4R3CS
JLCPCB Part #
C3936818
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS