RCS1005J104CS
MFR.Part #
RCS1005J104CS
JLCPCB Part #
C17401012
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS