RCS1005F3R09CS
MFR.Part #
RCS1005F3R09CS
JLCPCB Part #
C3936141
Description
-55℃~+155℃ 3.09Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS