RTG1210HR680FTG
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RTG1210HR680FTG
JLCPCB Part #
C42939799
Package
1210
Description
500mW 680mΩ 710mV ±1% ±50ppm/℃ 1210 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS