RC0603F4532CS
MFR.Part #
RC0603F4532CS
JLCPCB Part #
C17446319
Description
-55℃~+125℃ 45.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS