RC0402F5R1CS
MFR.Part #
RC0402F5R1CS
JLCPCB Part #
C3931198
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS