0105WHJ0331TDE
MFR.Part #
0105WHJ0331TDE
JLCPCB Part #
C2766408
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS