RM12F49R9CT
MFR.Part #
RM12F49R9CT
JLCPCB Part #
C3929669
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS