RC0402F334CS
MFR.Part #
RC0402F334CS
JLCPCB Part #
C3921973
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS