RC1608F242CS
MFR.Part #
RC1608F242CS
JLCPCB Part #
C3912462
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS