GR108M010G15RR0VL4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR108M010G15RR0VL4FP0
JLCPCB Part #
C43339
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 15mm 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS