E36D750VGS332TA54U
MFR.Part #
E36D750VGS332TA54U
JLCPCB Part #
C3813196
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 3300uF 35mm 54mm 75V Bolt,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS