CGS302U025R2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS302U025R2C
JLCPCB Part #
C3815002
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 12.7mm 2000hrs@85℃ 235mΩ@120Hz 25V 3000uF 34.93mm 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS