CGS602U025R2C
MFR.Part #
CGS602U025R2C
JLCPCB Part #
C2622192
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25V 34.93mm 35mΩ@120Hz 4.5A@120Hz 53.98mm 6000uF 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS